Blog > Komentarze do wpisu
rozetki i girlandy

Czy Mukla wspominała już, że miała urodziny? Tylko siedemnaście razy? No doprawdy!

Ale do rzeczy. Zakończmy już tę urodzinową blogową fiestę, no ile można?! Mukla pokaże jeszcze tylko te bibułkowe dekoracje o których tyle trąbiła w poprzednim poście i raz na zawsze (no, na rok przynajmniej) zakończy ten temat. Bo co jak co, ale ze swoich rozetek i chorągiewek to Mukla jest akurat dość zadowolona (a Mukla ze swojej twórczości zadowolona bywa rzadko). Spędziła nad nimi kilka wieczorów pod rząd, patrzeć już na tę bibułę nie mogła, naprodukowała tego śmiecia dwa kartony, no ale ostatecznie uważa, że było warto. 


 

Nie po to się jednak Mukla narobiła, aby powisiały kilka godzin na jednej imprezie, a potem siup do śmietnika. Z Mukli oszczędna dziewczyna - przez dekadę życia w Poznaniu zdążyła już nabawić się tej typowo poznańskiej cechy. Zatem po przyjęciu w knajpie delikatnie zwinęła całą scenerię (to nic, że już trochę przywiędłą...) i przyozdobiła sobie chałupę na przyjazd tych najważniejszych gości - rodziców. 
Mukla w kwestii produkcji rozetek nauczać nie będzie, sama uczyła się od mistrzów i  to do nich odsyła po instruktaż, gdyby ktoś chciał sobie takowe zrobić.Oczywiście tort być musiał. Mukla gdzieś, kiedyś zobaczyła cudny tort z tęczą i zapragnęła takowy poczynić. No to poczyniła, a przynajmniej próbowała... Gdyby ktoś miał wątpliwości, to te dwa kleksy z bitej śmietany miały w zamyśle udawać chmurki, a żelka robi za tęczę, choć ma tylko pięć kolorów.


 

 

W środku tort był, a jakże, różowy!

 

 

 

wtorek, 11 czerwca 2013, mukla

Polecane wpisy

Komentarze
2013/06/12 09:54:56
Muklo, to się po staropolsku nazywa "opłwitość" (bibuły) :) Przyjemnie czytać, bardzo przyjemnie oglądać. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz. A fotel w kwiatki skąd masz? :)
-
2013/06/12 19:18:51
Altruizyno moja miła, skoro raz jeszcze życzysz - raz jeszcze dziękuję. A fotel to autentyczny sixties tyle, że w nowym ubranku. Przygarnęliśmy go sobie dobre kilka lat temu z krakowskiej pracowni upiększania krzeseł i foteli Reborn (reborn-design.blogspot.com/).