Blog > Komentarze do wpisu
słodki stolik

Jakby to było wczoraj pamiętam dzień, w którym mój przyjaciel Adam zadzwonił do mnie, aby pochwalić się nowiną, że za niedługo zostanie ojcem. Zryczałam się wtedy z radości jak głupia, choć byłam akurat w miejscu wybitnie publicznym i raczej nie wypadało robić z siebie takiego widowiska. Moje emocje żyją jednak własnym życiem i często gęsto eksplodują w najmniej odpowiednich momentach... Do dziś nie wiem, czy to ten mój niekontrolowany wybuch wzruszenia tak rozczulił Adasia, czy też zaważyły inne moje przymioty (no jakieś tam mam przecież) - w każdym razie kiedy jego córeczka pojawiła się już na świecie uczynił mi ten honor i wybrał na matkę chrzestną maleńkiej Ninki :-)

Czas jednak pędzi jak szalony i ani się obejrzałam a moja najmłodsza chrześniaczka (najstarsza to już ho ho - nastolatka) skończyła ostatnio rok okrągły. No, feta z tej okazji być musiała, bo jakże by inaczej. A jak feta, to Mukla szaleje - wiadomo. Naoglądałam się ostatnio na różnych stronach ślicznie przystrojonym stoliczkom urodzinowym (o takim, tudzież takim) i od razu zapragnęłam choć troszkę podobny przygotować dla Ninki. Sterroryzowałam więc bogu ducha winnych rodziców dzieciny i zapowiedziałam, że tort, babeczki i takie różne inne balony i girlandy to już leżą po mojej stronie i lepiej, żeby mi na wszystko pozwolili, bo jak nie, to będę zła! Nie mieli wyjścia - pozwolili.

Efekty? Proszę bardzo:

 

 

 

 

 

 

Ale i tak najbardziej jestem dumna z tortu. Nieskromnie (bardzo nieskromnie) uważam, że wyszedł mi cudny i od tego czasu wprost pławię się w cukierniczym samozachwycie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

No i rzecz jasna - polecam się na przyszłość.

poniedziałek, 14 października 2013, mukla

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Dorotka, *.dynamic.chello.pl
2013/10/14 23:19:30
mama chrzestna na 102! ;-)))
-
Gość: aba, *.dynamic.chello.pl
2013/10/15 12:41:19
przepiękna kolorystyka. A jaki smak torcika był ?
-
2013/10/15 18:46:18
aba, torcik był brzoskwiniowy
-
Gość: www.nieparyz.blogspot.com, *.wtvk.pl
2013/10/16 00:00:01
cholera, ładne, bardzo, drugie urodziny prosiątka będą miętowozielone ;)
-
2013/10/16 08:16:57
Niepryżanko: Co prawda kolejne urodziny planowałam tęczowe, ale jak tak sobie teraz myślę, to ten pomysł z miętowym jest niezły ;-)
-
2013/10/25 10:40:40
Muklo, ja czuję, że Ty się jednak trochę marnujesz na tym Bloxie :)
Czekam na profesjonalną stronę.
A tak na serio (no to poprzednie też było na serio, ale nie da się wszystkiego tak od razu), to jak zwykle jestem pełna podziwu dla Twojego talentu i zapału!

Ps. poznałam kiedyś na forum dyskusyjnym dziewczynę. Zwykłą dziewczynę. Emigrantkę, tak jak ja. Prowadziła bloga. Nieśmiało wklejała linki pod każdą wypowiedzią.
I skończyła tak ... (link w następnym komentarzu).

Nordqvist Nordqvistem, ale nie pogardziłabym też autografem Mukli w jakiejś pięknej książce Design by Mukla czy coś w tym stylu :)))

Buziaki
-
2013/10/25 10:47:27
Blox mnie wkurza na maxa!
Nie mogłam dodać poprzedniego komentarza, bo Blox twierdził, że:
a. tempo wpisywania komentarza sugeruje, że jestem automate spamującym,
b. mój komentarz został zatrzymany przez filtr antyspamowy i nie zostanie dodany.

Podejrzewam, że ich wkurza, jak ktoś linkuje do innych stron niż Święty Blox.
A niech się ugryzą w pewną część ciała (utwierdzam się tylko w przekonaniu, że dobrze zrobiłam, że się stąd wyniosłam)
Dziewczyna skończyła ... tak: wuwuwukropkamojewypiekikropkacom

Czego (ś w tym stylu) i Tobie życzę :)
-
2013/10/27 12:11:17
Fidrygauko najmilsza! Ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu, aż się banan na usta ciście. Design by Mukla, mrrr, brzmi bardzo, ale to bardzo apetycznie i... nierealnie, bo progi za wysokie... Blox mnie też wkurza - zdjęcia małe i w ogóle. Powoli dojrzewam do jakiejś przeprowadzki. A swoją drogą, to na "moje wypieki" zaglądam często, a jakże! Myślisz, że skąd wzięłam mój urodzinowy tort dla małej księżniczki (mukla.blox.pl/2013/06/b-day-odcinek-1.html), jak nie stamtąd. Różnica jest jednak znacząca - "moje wypieki" wyglądają i smakują, moje cóż...tylko wyglądają (i to w dodatku nie zawsze :-).
-
2013/10/28 18:28:38
Chyba się przywiążę, Muklo, do Mukli. Prawdopodobnie z podziwu... albo, ja wiem, może i z innego jakiego powodu.
:-)
Natomiast, o ile narzekanie na Bloksa uważam za uzasadnione, to już żeby robić coś profesjonalnie... tu bym była ostrożna. Powinnam cokolwiek więcej o tym napisać, znaczy filipikę sprzeciwu (wobec profesjonalizacji). Tylko nie wiem czy znajdę w sobie dość zapału. No i nie tutaj, co by nie zaśmiecać.
W każdym razie Blox łatwy w obsłudze jak cep, a to jednak plus.
-
2013/11/21 21:43:26
Almetyno, z chęcią filipikę przeczytam :)
Nie chodzi mi o jakąś tam wielką profesjonalizację (zresztą sama wiem, że to łatwo się pisze czy mówi; sama czytałam czasami u siebie; 'Napisz książkę' He,he, he :)).
Ale Mukla ma tak świetne pomysły i wrażliwość estetyczną, że moim skromnym zdaniem mogłaby spokojnie założyć sobie stronę na własnej domenie, pisać, to co pisze tu, ale mieć większe możliwości chociażby rozreklamowania tego, co robi.
-
2013/11/24 14:35:40
Ale ja co innego miałam na myśli, tylko że ja szybciej myślę niż robię. Mukla nie byłby tematem mojego sprzeciwu, przecież Ją wspieram, więc może się zbiorę w sobie żeby cokolwiek napisać, chociaż nie wiem kiedy, ja leniwiec jestem.
Obie Panie pozdrawiam.
-
2013/11/24 18:44:11
Jeju, jeju, Dziewczęta! Spokój już dajcie, bo mnie uszy pieką ;-)
Fidrygauko, nad zmianą layoutu popracuję.
Almetyno, książki nie planuję.
Uściski dla Was przeogromne!
-
2013/11/24 20:30:24
Muklo, layout mi zupełnie nie przeszkadza.
Odpowiedziałam na Almetynową krytykę profesjonalizmu :)) na jej blogu.
Może zamiast 'czekam na profesjonalną stronę' powinnam napisać 'na autorską'?

Blox jest prosty w obsłudze, to fakt i na dodatek promuje niektóre blogi więc zawsze można trafić do szerszej publliczności.
Ale własna strona daje jednak dużo większe możliwości techniczne.

No dobrze, przestaję się już zajmować planowaniem Ci przyszłości :)
Buziaki